ru
Globaltrade — торговый портал Украины
войтизарегистрироваться
Регион: отключен изменить
Поиск по рубрикам Добавить объявление Редактировать или удалить объявление  
Главная УслугиУслуги транспорта, автосервисРазные услуги транспорта, автосервисовОренда і прокат авто Івано-Франківськ, Яремче, Буковель. Кращі ціни і умови від RentMyCar
Предлагаю услугу

Оренда і прокат авто Івано-Франківськ, Яремче, Буковель. Кращі ціни і умови від RentMyCar, Ивано-Франковск

Цена: 100 грн.
Оренда і прокат авто Івано-Франківськ, Яремче, Буковель. Кращі ціни і умови від RentMyCar.

• Оренда авто в Івано-Франківську від 17 євро на добу. Технічно справний, чистий, заправлений і застрахований автомобіль від компанії "RentMyCar".

• Оренда авто в нашій компанії — це нові і доглянуті моделі, вік яких не перевищує 5-ти років. Пропонуємо відмінні ціни на оренду автомобілів і сервіс

• Наша пропозиція-це Оренда без застави всього за 15-30 хвилин. Навряд чи зможете знайти в Івано-Франківську пропозицію краще.

• У нашій компанії ви можете взяти автомобіль напрокат як з водієм, так і без нього. Машини доступні в автопарках в аеропорту Івано-Франківська, так що ви швидко зможете сісти за кермо і відправитися у справах.

• Також ви можете замовити автомобілі різних класів з доставкою в потрібне місце. Всі наші автомобілі подаються в зразковому стані і після мийки. Залишається тільки сісти і поїхати. Оренда авто в Івано-Франківську — практичний спосіб пересування по місту.

Наш адрес: Євгена Коновальця 264а, Івано-Франківськ

Сайт: https://www.rentmycar.com.ua/
Оренда і прокат авто Івано-Франківськ, Яремче, Буковель. Кращі ціни і умови від RentMyCarОренда і прокат авто Івано-Франківськ, Яремче, Буковель. Кращі ціни і умови від RentMyCar, Ивано-ФранковскОренда і прокат авто Івано-Франківськ, Яремче, Буковель. Кращі ціни і умови від RentMyCar
Автор, контакты
  RentMyCar
телефонтел:  +380xxxxx показать
пожалуйста, сообщите, что Вы звоните по объявлению на портале Globaltrade
Найти все объявления автора
Добавлено: 13-12-2018 22:52
Регион: Украина / Ивано-Франковск
Pyбpика: Услуги / Услуги транспорта, автосервис / Разные услуги транспорта, автосервисов
ID объявления: #556731
Просмотров за сегодня: ?, всего: ?
Постоянный адрес объявления "Оренда і прокат авто Івано-Франківськ, Яремче, Буковель. Кращі ціни і умови від RentMyCar":
Смотрите также
› похожие объявления

вернуться наверх  
21-01-2019 04:07:47; 0,046 сек.