ru
Globaltrade — торговый портал Украины
войтизарегистрироваться
Регион: отключен изменить
Поиск по рубрикам Добавить объявление Редактировать или удалить объявление  
Главная УслугиИнформационные и образовательные услугиРазные информационные и образовательные услугиОнлайн-курси з народної медицини бізнесу професій езотерики Термінова сертифікація
Предлагаю услугу

Онлайн-курси з народної медицини бізнесу професій езотерики Термінова сертифікація, КИЕВ

Цена: 4759 грн.
Курси по медицині (народної). Бізнес-курси. Курси професій. Курси з езотерики, екстрасенсорики, курси цілительства та знахарства. Европейська Академія GOLD - лідер в сфері онлайн-освіти в Україні. Дуже широкий вибір освітніх курсів.
Зв'язатися з нами можна через Facebook сторінку, написав на електронну пошту, аккаунт в Telegram, задав питання, заповнив форму на нашому офіційному сайті чи скориставшись на сайті вбудованим плагіном Facebook Messenger (переконливе прохання від імені гостя нам не писати, ми не консультуємо анонімних користувачів, які не надають про себе жодної інформації, а також мешканців країни-агресора, мешканців тимчасово окупованих, невизнаних територій ЛНР й ДНР, такі у нас право та правила) чи по телефону.
Є можливість отримати документи про освіту без навчання, в короткі терміни.
Ціна в оголошенні вказана за курс класичного масажу, 1 місяць навчання, індивідуальний-онлайн формат. Ціна акційна (знижка 50%) і ця знижка буде тривати до кінця 10 травня (на всі Базові курси тривалістю місяць).

Студентам і випускникам академії надаємо онлайн-роботу в нашій компанії на основі Партнерської програми.

Продовжується набір на навчання! Зручні, вигідні формати навчання без відриву від роботи і навчання. Багато термінів навчання. Без обмежень за освітою, рівнем кваліфікації, відстані (тобто, ви зможете вчитися, знаходячись в будь-якій точці планети). Обмеження тільки за віком: від 1 років до 55. Поглиблена програма.
Запрошуємо іноземців до нашої Академії! Пільги для людей з обмеженими можливостями та воїнів АТО! Тільки цінні знання. Найсучасніша, актуальна інформація. Вільний графік навчання.
Без ЗНО, без вступних іспитів. Курси по інтересам. Професійна підготовка, перепідготовка, перепрофілювання. Додаткова освіта. Допомогаємо з відкриттям бізнесу. Досвідчені, кваліфіковані куратори, методисти. Оплата в розстрочку і не тільки. Для навчання потрібні лише Інтернет й гаджет (ПК, ноутбук, нетбук, мобільний телефон, смартфон, планшет), рівень володіння ПК і Інтернетом не меньше впевненого користувача. Гнучка система оплати. Якісно і недорого - ми постійно поліпшуємо програми курсів та переглядаємо ціни.

Оголошення актуальне для всіх міст та регіонів України і мешканців інших країн.
Низькі ціни. Знижки. Пільги.
Онлайн-курси з народної медицини бізнесу професій езотерики Термінова сертифікаціяОнлайн-курси з народної медицини бізнесу професій езотерики Термінова сертифікація, КИЕВОнлайн-курси з народної медицини бізнесу професій езотерики Термінова сертифікація
Автор, контакты
  Юлия Павловна
телефонтел:  3809xxxxx показать
пожалуйста, сообщите, что Вы звоните по объявлению на портале Globaltrade
Skypeskype: goldservicebiz
Найти все объявления пользователя
Добавлено: 06-08-2021 12:36 ;   Обновлено: 03-05-2022 13:52
Регион: Украина / КИЕВ
Рубрикa: Услуги / Информационные и образовательные услуги / Разные информационные и образовательные услуги
ID объявления: #581407
Просмотров за сегодня: ?, всего: ?
Постоянный адрес объявления "Онлайн-курси з народної медицини бізнесу професій езотерики Термінова сертифікація":
› предыдущее объявление
Курс «Искусство самопрезентации и актерское портфолио»
› следующее объявление
Бесплатное занятие по программированию для детей в Киеве
Cвязь с администратором
Смотрите также
› похожие объявления

вернуться наверх  
23-05-2022 21:06:18; 0,043 сек.